Çocuk Yap-boz Ücretsiz

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.10 GB
  • Version 15.8
  • Dil Türkçe
  • Firma App Family
Yap boz oyunu ile çocuklarınızı eğlendirebileceğiniz Çocuk Yap-boz mobil oyununa ücret ödemeden sahip olun.

Çocuklarınız için muhteşem içerikler geliştirmiş olan Çocuk Yap-boz mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirin ve çocuklarınızın eğitimine evde başlamış olun. 

Süper Puzzle, neredeyse çocuklar için gerçek bir yapboz bulmaca gibi çalışır. Eğer yanlış yere bir yere koymaya kalkarsanız parçalar yerine oturmayacaktır. Bunları deneye yanıla öğrenebilirsiniz. Her bulmaca profesyonel bir karikatür sanatçısı elinden çıkmış kadar güzel bir şekilde ayarlanmıştır. Bulmaca tamamlandığında benzersiz bir ödül alacağınızı unutmayın.

Sahnelerde sevimli hayvanlar, ejderhalar, dinozorlar, panda ve korsanlar, ve pop balonlar, meyve ninia, pop kabarcıklar gibi dilim meyve, ve daha birçok ödülleri bulunmaktadır. Çocuğunuzun beceri düzeyine göre zorluk ayarlama seviyelerini değerlendirebilirsiniz. 6, 9, 12, 16, 30 veya 56 adet parça yapboz grubunu seçerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. 

Akıllı mobil cihazınız sizlere ve çocuklarınıza eğlence dolu bir dünya sunacaktır. Çocuklarınızın görsel zekasını geliştirmekte de bire bir olan bu eğlenceli yap boz oyununa sizde sahip olun ve çocuğunuzu mutlu edin. 

Daha Fazla Göster
Çocuk Yap-boz Ücretsiz indir